Behare Shala
Behare Shala
Behare Shala
  • Vendlindja:
  • Suharekë
  • Jeton në
  • Kosovë
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 15 Mars 1981
  • Horoskopi:
  • ♓ Peshqit
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Behare Shala është këngëtare e njohur. Ajo ka filluar te merret me muzike qe nga mosha e re 12 vjeqare. Ajo ka studiuar fakultetin juridik si dhe njeh mire gjuhen franceze. Kenga e saj me e pelqyera deri me tash eshte "Ne tren per Perzeren".

Në vitin 2011, Behare Shala publikon albumin "Jabanxhiu".

Më datë 15 Tetor 2020, Behare Shala publikon videoklipin "Ma E Sakt Se Ora". Muzika e këngës u punua nga Alldin Sallahi.

Më datë 1 Qershor 2023, Behare Shala publikon videoklipin "Zemer T'kom". Kënga është kompozuar nga Alldin Sallahi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 2