Më mbaj mend (për 1 muaj)

Behare Shala - Nisja I Pari Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur më thirre un të erdha
Një her vjen vera ka dera
Rastin kurr mos e lësho
Nëse sonte nuk më thua
Dashurin që ke për mua
Nesër ma mir hiq mos më tregooooo.

Ref.2x
Me mua se ke vështir
Keq me fol më duket mir
Ty të bjen që me ja nis i pariii
Se nëse mua më pret
Do të shkojn nja 2, 3 vjet
Se nëse mua më pret
Do të shkojn nja 2, 3 vjeeet

Sonte kur të jemi vetëm
Mos mendo për asgjë tjetër
Hape zemrën që ta di kush je
Nëse shkrihen buzët tua
Dije se do të jesh për mua
Dije se kët zemër ti e ke

Ref.4x
Me mua se ke vështir
Keq me fol më duket mir
Ty të bjen që me ja nis i pariii
Se nëse mua më pret
Do të shkojn nja 2, 3 vjet
Se nëse mua më pret
Do të shkojn nja 2, 3 vjeeet


Ky tekst u dërgua nga Valmir


Nuk kemi video për këtë këngë.
Behare Shala - Nisja I Pari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nisja I Pari".
3. Video është e këngës "Nisja I Pari", por nuk këndohet nga Behare Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Behare Shala:


Komente 0