Më mbaj mend (për 1 muaj)

Behare Shala - Ashiqare Po Ta Them Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ne te dy karshi-karshi
U takuam perseri
Sa e vogel kjo dynja
I erdh rendi prape me u pa x2

Ref...x2
Ashiqare po ta them
S'ke ku ik prej zemres tem
S'ke ku ik s'kam ku me shku
Jam per ty e je per mu

Mos u bon pergoje dynjase
Mos ma bon zemren me plase
Merri punet urte e bute
Se vjen dita ke me m'lut x2

Ref...x2
Ashiqare po ta them
S'ke ku ik prej zemres tem
S'ke ku ik s'kam ku me shku
Jam per ty e je per mu

...

Ref...x2
Ashiqare po ta them
S'ke ku ik prej zemres tem
S'ke ku ik s'kam ku me shku
Jam per ty e je per mu


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Behare Shala - Ashiqare Po Ta Them
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ashiqare Po Ta Them".
3. Video është e këngës "Ashiqare Po Ta Them", por nuk këndohet nga Behare Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Behare Shala:


Komente 0