Më mbaj mend (për 1 muaj)

Behxhet Korpuzi - Drite E Prishtines E Drite E Tiranes

Behxhet Korpuzi - I Shtrenjte Dhe I Dashur

Behxhet Korpuzi - Filloj Dasma Në Drenicë Të Kuqe

Behxhet Korpuzi - Prej Drenice Kushtrim Po Vjen

Behxhet Korpuzi - Kenge Kreshnike (2014)

Behxhet Korpuzi & Lulzim Shala - Kosova Ka Dhan Shum Trima (2015)

Behxhet Korpuzi - Krisen Topat Ne Pashtrik (2016)

Behxhet Korpuzi - Kosoven E Bojm Shqiperi (2016)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet