Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bejuos

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Behar Osmani
 • Vendlindja:
 • Mitrovice 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Bejuos është një këngëtar. Behar Osmani (Bejuos) per shkak te demostratav te 91 u transferua nga spitali I Prishtines ne at te Mitrovices. Shkollen fillore e kreu ne Pjeter Bogdan Prishtin me sukses shembullor, ndarsa tani eshte duke kryer shkollen e mesme ne 28 Nentori Prishtin. me rap filloj te mirrej qysh ne moshen femirore, duke ber rap beatell neper lagje me moshatart e tij, perveq reptures aj zbuloj se kishte edhe talentin e duhur per texte dhe instrumentala. kishte ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bejuos, Street Rap, Behar Osmani

Komente 0