Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mc Beka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  55
  • Emri i Vërtetë:
  • Bekim Latifi
  • Vendlindja:
  • Podujevë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Mc Beka është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Bekim Latifi ka mbaruar shkollen e mesme te muzikes 'Prenk Jakova' Prishtinë, Drejtimi 'Gitare','Jazz'. Deri me tani ka disa albume dhe bashkepunime me kengetare te ndryshem. Disa prej bashkepunimeve jane me Adelina Ismajlin, Besnik Qaken, Donika Gashin, Mihrije Brahen, Gilin me kengen Viza C e cila u realizua ne vitin 1994. Më datë 31 Dhjetor 2004, Adelina Ismaili publikon videoklipin "Boll Ma", në bashkëpunim me Beka. Më datë 5 Qershor 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareFaak Be Njeri


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Qendrim Pllana

Andin Randobrava

Korab Shaqiri

Vali Kuqi

Petrit Geci

Dorand Sinani

Albi Xhepa

Gzim Ukiqi

Red Bloody

Leutrim Gervalla

Tags: Beka, Mc Beka, Bekim Latifi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet