Mc Beka

Meti Me Visarin E Ngrehin “Zhag” Mc. Bekën

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-04-2015]
Mc. Beka para disa ditësh ka lansuar këngën e tij më të re ‘Zhag’. E për promovim të saj, ai ka qenë i ftuar në emisionin ‘Nextstop’ në RTV 21.

Por, siç duket, ai nuk është pritur mirë nga prezantuesit e këtij emisioni, Meti Alshiqi dhe Visar Kalludra.

Kjo pasi që ata të dy e kanë ngreh ‘zhag’ Mc. Bekën. Kështu të paktën tregon një fotografi në të cilën shihet fytyra e lodhur e Bekës nga ky veprim i prezantuesëve.

Natyrisht që kjo foto është shkrepur vetëm për shaka, pasi që me të tilla edhe i njohim që të tre, si tri personazhe që e duan shumë humorin.
 (Indeksonline)

Meti Me Visarin E Ngrehin “Zhag” Mc. Bekën


Komente 1