Bekim Ademaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Bekim Ademaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 27 Janar 2017, Bekim Ademaj publikon videoklipin "Loti Fundit". Më datë 23 Qershor 2017, Bekim Ademaj publikon videoklipin "100%". Më datë 3 Gusht 2018, Bekim Ademaj publikon videoklipin "Pa Ty". Muzika e këngës u punua nga Armend Mustafa. Më datë 25 Tetor 2019, Bekim Ademaj publikon videoklipin "Ilaçi Jem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Lindi Mehmeti

Bestrim Sadikaj (Besi)

Valon Selimi

Fatmir Kryeziu

Erjadi

Jeton Rrudhani

Florim Loku

Urim Gashi

Alban Bala

Labinot Ademi


Tags: Bekim Ademaj, Beka

Krijo Një Kartolinë