Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Deari - Te Vraft Loti Im Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sonte nuk kam gjum
po me mongon ti
pas teje as kan se du
fare ti

ty te vraft loti im qe vundem per ty
po me dhem e verteta qe fshihet nder sy
ty tvraft shpirt lot e mi qe kande per ty
qka me duhet jeta nese st'sho me sy

sonte me mungon
me duhesh vetem ti
zemra te kerkon
ti se din

ty te vraft loti im qe vundem per ty
po me dhem e verteta qe fshihet nder sy
ty tvraft shpirt lot e mi qe kande per ty
qka me duhet jeta nese st'sho me sy
(2x)


Ky tekst u dërgua nga Linda Besi

Bekim Deari - Te Vraft Loti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Vraft Loti Im".
3. Video është e këngës "Te Vraft Loti Im", por nuk këndohet nga Bekim Deari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Dehari:


Komente 0