Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bekim Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Bekim Kastrati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore dasmash. Bekim Kastrati u shoqerua me muzik qe nga mosha 5 vjeqare,dhe prej vitit 2003 ai filloi te njihet pasi realizoi kengen e tij te pare neper ekranet televizive "Albana". Në vitin 2006, Bilbilat E Mushtishtit publikojnë albumin "Potpuri Me Yjet". Në vitin 2010, Bekim Kastrati publikon albumin "Kujto Dashurine Time". Më datë 30 Qershor 2011, Bekim Kastrati publikon videoklipin "Kam Jetu Me Ty". Në vitin 2014, Bekim Kastrati publikon album...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePer Disponimin Tuaj (2014)

Kujto Dashurine Time (2010)

Potpuri Me Yjet (2006)

Zemra Pa Dashni


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shkelzen Shpenadija

Marlen Qelia

Enigma

Bajram Asllani

Arjan Korkaj

Shqipri Kelmendi

Besnik Shateli

Fahrush Azemi

Dritëro Shaqiri

Gjovani Gjonaj

Tags: Bekim Kastrati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet