Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kastrati - Kjo Unaz Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nje dit djele me takove nje unaz ti ma dhurove besen ma dhe me dashurove kurr prej meje su largove

nje dit djele me takove nje unaz ti ma dhurove besen ma dhe me dashurove kurr prej meje su largove

Kjo unaz ka shum kuptim mke dhuru ti dashurin do t shkoj nanes ti tegoj vajzen qe un dashuroj

Kjo unaz ka shum kuptim mke dhuru ti dashurin do t shkoj nanes ti tegoj vajzen qe un dashuroj

kete unaz ska me heq deri diten kur do t vdes gjith jeten me kalu un te du sa shum te du

kete unaz ska me heq deri diten kur do t vdes gjith jeten me kalu un te du sa shum te du


Ky tekst u dërgua nga Mira


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bekim Kastrati - Kjo Unaz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Unaz".
3. Video është e këngës "Kjo Unaz", por nuk këndohet nga Bekim Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kastrati:


Komente 0