A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bekim Rexhepi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  47
BIOGRAFIA: Bekim Rexhepi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ka qenë aktiv qysh fëmi i vogël, por zyrtarisht me këngën e parë si këngëtar profesionist është shfaqur në vitin 2006. Ka bashkëpunuar me emra të njohur si Bujar Idrizi, Avni Qahili, Bekim Kamberi, Ocko, Samir Dërguti etj. Stili i tij është shumë i veçantë, fillimisht krahasohej me pop yllin e njohur Michael Jackson, por tashmë ai ka krijuar rrjedhën e tij artistike. Me disa këngë dhe klipe të realizuara, Bekimi ka hyrë në tregun muzikorë fuqishë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Duchi

Murat Gjoniku

Meti (Muhamet Berbatovci)

Fatmir Elezi

Shkelqim Kola

Ali Gërguri

Sead Asllani

Shqipri Kelmendi

Sokol Koçi

Granit Hyseni


Tags: Bekim Rexhepi

Bekim Rexhepi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019