Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Rexhepi - Me Dy Fytyra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  30

perseri me bere te besoj
ne ty perseri me bere te
kem lot ne sy tani qe dhe
zemren ti ma ke ne duar
shtype fort dhe nxrrejma
gjakun tim te vluar mbytem
me ato duar se nga un asgj
nuk mbeti jo se kam merituar
ende shpresoj gjithqka me ty
provova krejt gabimet ti
lejova me ty krejt u qorrova
pse te dashuroj

ref:

un e kam mohuar gjithmon
t'verteten dua te jetoj
o shpirt me ty gjith jeten
me dy ftyra mua me ka ber
nje dashuri dua t'jem ne
boten tende plot magji...

perseri me bere te besoj
ne ty perseri me bere te
kem lot ne sy tani qe dhe
zemren ti ma ke ne duar
shtype fort dhe nxrrejma
gjakun tim te vluar mbytem
me ato duar se nga un asgj
nuk mbeti jo se kam merituar
ende shpresoj gjithqka me ty
provova krejt gabimet ti
lejova me ty krejt u qorrova
pse te dashuroj

ref:

un e kam mohuar gjithmon
t'verteten dua te jetoj
o shpirt me ty gjith jeten
me dy ftyra mua me ka ber
nje dashuri dua t'jem ne
boten tende plot magji...


Ky tekst u dërgua nga e omel jomBekim Rexhepi
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/04/2013


Bekim Rexhepi - Me Dy Fytyra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Dy Fytyra".
3. Video është e këngës "Me Dy Fytyra", por nuk këndohet nga Bekim Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Rexhepi:


Komente 1