Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Selami - Krenohu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti lirisht krenohu,krenohu me veten
Se un ty moj zemer ta kam fal un jeten
Per cdo gje ne ty kam fitu besim
Me ta ka kthy me dashuri
Po don o shpirti im

REF 2x:
UN jam shum i lumtur ty qe te kam fat
Me ta dhuru krejt boten ty me duket pak

Ti lirisht krenohu lelele
Krenohu me per mua se un me te vertet
Me zemer te dua
Per cdo gje ne ty kam fitu besim
Me ta kthy me dashuri
Po don o shpirti im

REF 2x:
Une jam shum i lumtur ty qe te kam fat
Me ta dhuru krejt boten ty me duket pak


Bekim Selami - Krenohu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krenohu".
3. Video është e këngës "Krenohu", por nuk këndohet nga Bekim Selami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Selami:


Komente 0