Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Selami - Lutja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Un te i madhi zot e kam ba nje lutje
Me pas nje dashiri mos me pas vujtje
Per mu i madhi zot beri mrekulli
Ma pranoj lutjen me takoj me ty

Ref
Ti je ajo per te cilen jam lutur
Ti je ajo qe me ban te lumtur
Ti je per mua pikerisht ajo femer
Qe kam kerkuar me shpirt dhe me zemer

Cdo her te gjidhe ju kam thhan te verteten
Uroj ta kem nje fat ashtu sic jam vet
Per mu i madhi zot beri mrekulli
Ma pranoj lutjen beri mrekulli.

Ref
Ti je ajo per te cilen jam.lutur
Ti je ajo qe me ban te lumtur
Ti je per mua pikrisht ajo femer
Qe kam kerkuar me shpirt e me zemer


Bekim Selami - Lutja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lutja".
3. Video është e këngës "Lutja", por nuk këndohet nga Bekim Selami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Selami:


Komente 0