Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Selami - U Betova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


U betova me gjith zemer
Asnje her skam met permend
Por per hater te dashnis vjrter
Prap kam.me.shku te njejti vend

Ref
Sa lot kam mbet pa dal e pa than
Kan mbet shum shum fjal
Hallall tma bash we te kam lan

Nuk ta dita ty kimetin
prandaj zoti mka denu
Sa kollaj isht met lendu
Por sa rand isht met harru

Ref
Sa lot kam mbet pa dal e pa than
Kan mbet shum shum fjal
Hallall tma bash we te kam lan


Bekim Selami - U Betova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Betova".
3. Video është e këngës "U Betova", por nuk këndohet nga Bekim Selami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Selami:


Komente 0