Bekim Zogaj
Bekim Zogaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Bekim Zogaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 17 Tetor 2016, Bekim Zogaj publikon videoklipin "Si Melaqe". Më datë 27 Korrik 2017, Bekim Zogaj publikon videoklipin "Pina Pina". Teksti u shkrua nga Ghulo. Më datë 11 Nëntor 2017, Bekim Zogaj publikon videoklipin "Me Dy Fytyra". Muzika e këngës u punua nga vetë Bekim Zogaj, teksti u shkrua nga Ghulo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Më datë 1 Maj 2018, Bekim Zogaj publikon videoklipin "Provo Mem Dasht". Më da...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0