Bekim Zogaj
Bekim Zogaj
Bekim Zogaj
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Bekim Zogaj është këngëtar. Më datë 17 Tetor 2016, Bekim Zogaj publikon videoklipin "Si Melaqe".

Më datë 27 Korrik 2017, Bekim Zogaj publikon videoklipin "Pina Pina". Teksti u shkrua nga Ghulo.

Më datë 11 Nëntor 2017, Bekim Zogaj publikon videoklipin "Me Dy Fytyra". Muzika e këngës u punua nga vetë Bekim Zogaj, teksti u shkrua nga Ghulo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati.

Më datë 1 Maj 2018, Bekim Zogaj publikon videoklipin "Provo Mem Dasht".

Më datë 25 Qershor 2018, Bekim Zogaj publikon videoklipin "Edhe Une Jam Kosova".

Më datë 18 Shkurt 2019, Bekim Zogaj publikon videoklipin "S'dua".

Më datë 20 Korrik 2019, Bekim Zogaj & Gazmend Kelmendi publikojnë videoklipin "A Ma Mirë Ketu, A Ma Mirë Atje?". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani.

Më datë 29 Nëntor 2020, Bekim Zogaj publikon videoklipin "Nderi I Dardanise".

Më datë 29 Janar 2021, Bekim Zogaj publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Leonora Ademaj. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Më datë 22 Tetor 2021, Dani publikon videoklipin "Pash Dy Syte", në bashkëpunim me Bekim Zogaj. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani. Videoklipi u prodhua nga kompania Prive Films.

Më datë 3 Dhjetor 2021, Dani, Fatmira Breçani & Bekim Zogaj publikojnë videoklipin "Ma T'miren E Shqiptarise". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Më datë 19 Shkurt 2022, Shyhrete Behluli publikon videoklipin "Urime Ditelindja Nane", në bashkëpunim me Engji & Bekimin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba.

Më datë 16 Prill 2023, Bekim Zogaj publikon videoklipin "Nana". Kënga u orkestrua nga Hekuran Prenaj. Videoklipi u prodhua nga kompania Prive Films.

Më datë 21 Prill 2023, Bekim Zogaj publikon videoklipin "Dashni (Remake)", në bashkëpunim me Leonora Ademaj. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba. Videoklipi u prodhua nga kompania Prive Films.

Më datë 18 Korrik 2023, Bekim Zogaj publikon videoklipin "Nuse Du Me T'marr". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba. Videoklipi u prodhua nga Prive Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Hekuran Prenaj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0