Bekim Zymeri
Bekim Zymeri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Bekim Zymeri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore qytetare. Më datë 4 Nëntor 2014, Bekim Zymeri publikon videoklipin "Une Kendoj Per Ty". Më datë 21 Nëntor 2014, Bekim Zymeri publikon videoklipin "Kur Po Vjen Dita". Më datë 22 Shkurt 2016, Bekim Zymeri publikon videoklipin "Shpirt Per Ty Po Vuaj". Më datë 1 Qershor 2016, Bekim Zymeri publikon videoklipin "Me Prit". Më datë 25 Maj 2018, Bekim Zymeri publikon videoklipin "Nuk Të Lus"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0