Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beku I Londres - Shqiponjat E Maleve  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/11/2019

2019-11-06T20:18:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqiponjat E Maleve" kënduar nga Beku I Londres.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Beku I Londres i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Beku I Londres:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet