Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bela Xhindoli - Parlamenti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Parlamenti".
3. Video është e këngës "Parlamenti", por nuk këndohet nga Bela Xhindoli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bela Xhindoli - Parlamenti  (Feat. Vagabondi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Vaga

30/11/2011

2011-11-30T20:19:16+00:00aaaaaaaaaaaaa
si do ishte kshtu un kurr se dija
vall a do arrij endrrat e mia
aaaaaaa
un po pres cdo dite
dhe cdo dit vjen pa shpres
un prita shum tani u lodha
ta dija kshtu un sdo duroja
sa e pashpres taniiiii u lodhaaaaaaa
ref; 2x
ti mos u trishto no mo no
ti mos u dorzo no mo no
tani tina edhe ooooo
..........................................................
..............................................
kriza globale na ka bo habale
kafe mo banale o neper kanale
se si do shkoj nje zot e di vaj merit per cdo shpi,shum me mir nena parti tani ka shku ja un ja ti doni me dit tverteten shqiptaret po vrasin veten
nuk kan ce dun me jeten kur bosh e kan kuleten
parlamenti hum hum
mos jet vaga hum hum
gjith shqiptaret hum hum
sitjueshen dajer du
aaaaaa
kjo nat e zez po shkon ja erdhi dita
tani mund te them se ja arrita aaaaaa
sot eshte dit per ne
qielli ndrit permbi ne
un prita shum tani u lodha
ta dija kshtu un sdo duroja sa e pa shpres tani u lodhaaaaaaa


Ky tekst u dërgua nga Rei Otr
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet