Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
BIOGRAFIA: Bena është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Bena merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Ne Endrren Time"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bulza Fejzullahu

Eniada

Diti

Ola

Enia

Elinda Katiaj

Matilda Mati

Klaudia D.

Olsa Spata Ballguri

Rozeta Pohja (Rozi)

Tags: Bena


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet