Më mbaj mend (për 1 muaj)

Benard Dervishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Benard Dervishi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2013, Benard Dervishi merr pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Interneti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Yllnor Kurti

Ledion Sveçla

Arian Selmani

Fatlum Ukelli

Roni Morina

Nderim Sadriu

Diellon Mustafa

Arianit Bellopoja

Blinor Bega

Erion Ajro

Tags: Benard Dervishi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet