Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beni Baksi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Beni Baksi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 12 Nëntor 2012, Beni Baksi & Shemi Iliret publikojnë videoklipin "Sa E Sa Vite". Në vitin 2012, Beni Baksi publikon albumin "Live 2012". Më datë 3 Prill 2014, Iliret publikon videoklipin "Jeta Në Gurbet", në bashkëpunim me Beni Baksi. Më datë 21 Qershor 2016, Beni Baksi publikon videoklipin "Jeta Ime". Më datë 29 Shtator 2017, Beni Baksi publikon videoklipin "Mekatë". Më datë 19 Qershor 2018, Beni Baksi & Rina Ramadani publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥

Live 2012 (2012)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Beni Baksi

Komente 1