Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beni Baksi - C'po Ndodh Me Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2her ;
Si syt te saj , jo kur skam paaa,
me ni shikim , krejt mi ka vra, si me shigjet mi ka qilu .Nga ajo dite kur sjam qeteshu

ref 2 her ;
Qpo ndodh me mu ,
Skam rahati,
Mos un jam rra ne dashuri
shum kam ndryshu.
Dhe veq menoj,
Dy syte e saj ,
smundem ti harroj
2 here
Dhe jo askund nuk mund te rri,
Dua ti shoh prap ata sy ,
At ze te embel,
Prap te ndejoj,
e une te them shum te dashuroj

ref 2 her ;
Qpo ndodh me mu ,
Skam rahati,
Mos un jam rra ne dashuri
shum kam ndryshu.
Dhe veq menoj,
Dy syte e saj ,
smundem ti harroj

ref 2 her ;
Qpo ndodh me mu ,
Skam rahati,
Mos un jam rra ne dashuri
shum kam ndryshu.
Dhe veq menoj,
Dy syte e saj ,
smundem ti harroj


Ky tekst u dërgua nga  shishi123


Nuk kemi video për këtë këngë.


Beni Baksi
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/06/2009


Beni Baksi - C'po Ndodh Me Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C'po Ndodh Me Mu".
3. Video është e këngës "C'po Ndodh Me Mu", por nuk këndohet nga Beni Baksi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beni Baksi:


Komente 1