Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beni Baksi & Shemi (Ilirët) - Sa E Sa Vite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  26

"Shemi"
Momearet i shfletoi
dy pika lot me pikojn

"Beni Baksi"
nje elegji e rikujtoi
elegjin qe me plagosi

Bashk:
sa e sa vite pa ne kaluan
sa e sa e gjera ka ndryshu
fushat e malet qe na shoruan
errisa i ka mbulu (ref)

"Shemi"
sa e sa letrra ti ka'm shkruar
por asnje s'ta kam dergu

"Beni Baksi"
pasi qe je largu
neper ferr un kam kalu

Bashk:
sa e sa vite pa ne kaluan
sa e sa e gjera ka ndryshu
fushat e malet qe na shoruan
errisa i ka mbulu (ref)

"Shemi"
ne zemren time ti pushon
sot edhe neser gjer sa te rroj

"Beni Baski"
kjo elegji le te jehoi
n'doshta diku e degjon

Bashk:
sa e sa vite pa ne kaluan
sa e sa e gjera ka ndryshu
fushat e malet qe na shoruan
errisa i ka mbulu (ref)
Shemi (Ilirët) & Beni Baksi
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/11/2012


Beni Baksi & Shemi (Ilirët) - Sa E Sa Vite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa E Sa Vite".
3. Video është e këngës "Sa E Sa Vite", por nuk këndohet nga Beni Baksi & Shemi (Ilirët).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beni Baksi:


Komente 0