Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Beni Kerçove

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Beni Kerçove është një produksion shumë i njohur. Shtëpia muzikore “Beni” Kërcovë, është një ndër produksionet më të vjetra muzikore ne Maqedoni, me 15 vjet traditë pune. Nis me pune qe nga viti 1989 si “Kaseteri”, pas tre vitesh me 1992 e merr titullin “Produksion muzikor” dhe dy vite me vone me 1994 fillon bashkpunim me produksionet muzikore jasht vendit, si Kosove, Shqiperi dhe me vone Zvicer e Gjermani. Gjatë kësaj periudhe kohore P.M. Beni dha kontribut te madh ne zhvillimin dhe lulzimin e ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Power Production

Fabrika

Framein Production

Jehona

Fadil Veseli Production

Dea

Albanota

Albeni

Rec Production

Tomato

Tags: Beni Kerçove, Beni Kercove, Arben Mehmeti, Produksioni Beni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet