Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beni Xhemas

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14
 • Emri i Vërtetë:
 • Arben Xhema
 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Austri 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Beni Xhemas është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai jeton ne Austri me familjen qe nga viti 1993 dhe kenga e tij e pare u publikua ne vitin 2008. Më datë 28 Mars 2014, Beni-Xhemas publikon videoklipin "Shqiptarizëm". Më datë 21 Korrik 2015, Beni Xhemas publikon videoklipin "A Po Dalim". Më datë 16 Prill 2016, Beni Xhemas publikon videoklipin "Loqka". Më datë 27 Gusht 2016, Beni Xhemas publikon videoklipin "#Modele". Më datë 30 Korrik 2017, Beni Xhemas publikon videoklipin "Natyra...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Aros

Sacrifice

Dardan Osmanollaj

D-Komit

Kauzza

Explicit

Anestezioni

Tiki

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Miril

Tags: Beni Xhemas, Beni-Xhemas, Arben Xhema, Bx


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet