Më mbaj mend (për 1 muaj)

Benita Zena

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  204
BIOGRAFIA: Benita Zena është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 8 Shkurt 2020, Benita publikon videoklipin "Tsunami", në bashkëpunim me Pitt & Eandën. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Më datë 24 Qershor 2020, Monda publikon videoklipin "Loca", në bashkëpunim me Benitën. Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Komente

4 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

11
13
23
29

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Sarentina Cako

Florida Dushku

Xhirjana

Marigona Vitia

Megan

Anisa Smajlaj

Jona

Jola

Tags: Benita Zena


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet