TEKSTESHQIP

Bennito
S'po Ma Nin
Lyrics
(Feat. Rezy)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'po Ma Nin" kënduar nga Bennito.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk iu rezistua dot tundimit për të hedhur në treg diçka të bukur, ndaj produkti muzikor u prezantua online i punuar nga ana vizuale me një klip muzikor, i cili u publikua më 10 Qershor 2019.