Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bennito

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Berat Haskaj
BIOGRAFIA: Bennito është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Prill 2019, Bennito publikon videoklipin "Dance". Më datë 10 Qershor 2019, Bennito publikon videoklipin "S'po Ma Nin", në bashkëpunim me Rezy. Më datë 18 Shtator 2019, Bennito publikon videoklipin "Napoleon". Më datë 24 Maj 2020, Stine, Berat & Jony Doctor publikojnë videoklipin "Perfeksion". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Stine. Stine ka njoftuar se do publikojë së shpejti videoklipin "Bounce", në bashkëpunim me...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kamikazo

Izzy

MMG Babloki

Dashoni

Blackjack

Albo 06

Drago

Albotoxic

Ego

V-Ton

Tags: Bennito, Berat Haskaj, Berato


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet