TEKSTESHQIP

Bennito
Napoleon
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Napoleon" kënduar nga Bennito.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 18 Shtator 2019, Bennito publikon videoklipin "Napoleon".