Beoz
Beoz

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Behar Mehmeti:

Biografia

BIOGRAFIA: Beoz është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 22 Dhjetor 2014, Beoz & Chambeh publikojnë videoklipin "Mirmengjes". Më datë 21 Dhjetor 2015, Revivalz publikojnë videoklipin "Spit It Out", në bashkëpunim me Beoz & Alvin....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0