Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beqir Telaku - Kalle Shoqni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Jemi mbledh sot gjith shoqria o per me festu
nje bjondin hin ne valle nja tjeter po lun
njeri shok po kendon njeri po vallzon
O do ta kallim sonte deri maksimum

Kalle kalle oj shoqni sonte hiq pa mdal
Sonte do festojm o per qefin Ton
hyni hyni gjith ne valle o gjith pa prites
po ju knon beqiri sonte veq per qef

Kalle kalle oj shoqni sonte hiq pa mdal
sonte do kendojm oo veq per tallava
hyni hyni gjith ne valle o pa prites
Po ju knon beqiri o veq per qef

Maksimum adrenalina sonte paska shku
gjith shoqnija sonte kokan disponum
njeri knon njera vallzon O per qefin Ton
gjith shoqnija jemi asnja spo mun goj

Kalle kalle oj shoqni sonte hiq pa mdal
sonte do kendojm o veq per leshan
po ju knon beqiri o veq per qef
sonte do ta kallim e dojm me djeg


Ky tekst u dërgua nga Blerina Gashi nga leshani

Beqir Telaku - Kalle Shoqni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalle Shoqni".
3. Video është e këngës "Kalle Shoqni", por nuk këndohet nga Beqir Telaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beqir Telaku:


Komente 0