Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berat Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Berat Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore dasmash. Në vitin 2016, Berat Krasniqi publikon albumin "Na Vjen Nusja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentNa Vjen Nusja (2016)

★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Berat Krasniqi

Komente 0