Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berati - Ti E Din Pse Jemi Nda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

e di pse me mua dole
tme tregoshe se sje fajtore
pse nuk ma the te verteten
qe e ke dhe dike tjeter
zemren time keq e vrave
ndersa sot me kerkon falje
deri tash ke shume mekate
e sfalen krejt brenda nje nate

vone teper vone tka ra ndermend
te une meu kthy
vone teper vone tani eshte per ty

refreni

ti e din pse jemi nda
ska nevoj qe prap ta them
ka kaluar ajo kohe
kur ke lujt me zemren tem
ti e din pse jemi nda
prandaj mos me lut aq shume
kur te them qe shko tani
dije qe veq mori fund


Ky tekst u dërgua nga KlarinetistiBerati
Publikimi: 02/10/2012
Teksti: Arsim Bunjaku


Berati - Ti E Din Pse Jemi Nda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti E Din Pse Jemi Nda".
3. Video është e këngës "Ti E Din Pse Jemi Nda", por nuk këndohet nga Berati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Berati:


Komente 0