Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Berato

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Berato është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 29 Shtator 2018, Ligrit publikon videoklipin "Cocaina", në bashkëpunim me Berato. Më datë 9 Korrik 2019, Berato publikon videoklipin "Papa", në bashkëpunim me Ana Kabashi & Arta Kabashin. Teksti i këngës u shkrua nga Berato & Ana Kabashi. Produksioni audio u realizua nga Dj Cekic. Më datë 30 Korrik 2019, Fjolla Morina publikon videoklipin "Nace Nace", në bashkëpunim me Beraton. Muzika e këngës u punua nga Dj Cekic, ndërsa teksti u s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dora

Underground Mc

Natra

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Floriant Salihu (Flow)

I Panjohuri

Tags: Berato


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet