A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  31
  • Origin:
  • Shkup 
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Berkan is a popular singer of Pop music. Në Nëntor 2005, Berkan merr pjesë në Nota Fest 2005 me këngën "Kujt Ti Them Zemer". Muziken e filloi në Shkup me këtë këngë. Atë vit fitoi këngëtari Valon Suma që njëkohësisht ishte dhe është shoku më i ngushtë i Berkanit sepse dhe në shkollë të mesme ishin në një klasë. Në Prill 2006, Berkan merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Ekstravagante". Në Qershor 2006, Berkan merr pjesë në Polifest 2006 me këngën "Kriza", e cila u shperblye me çmimi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bertan Asllani

Luiz Ejlli

Joni Aliraj

Bruno Pollogati

Shpat Deda

Kelly

Ergys Shahu

Metiz

Gëzim Gashi

Klejvis Saliaj


Tags: Berkan, Berkani, Berkan Ahmeti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019