Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Bero është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 16 Korrik 2016, Bero publikon videoklipin "Love Bitch". Me këtë këngë, Bero merr pjesë në Zhurma Show 2016 në vitin 2016. Më datë 9 Nëntor 2016, Bero publikon videoklipin "Miss Albania". Më datë 6 Tetor 2018, Bero publikon videoklipin "O Baby"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mario Gjini

Elidon

Mannie D

Dj Flame

ANSO

Arlito

Jens

Dj Denny

Dj Xheni

Dj Manco

Tags: Bero


Komente mbi këtë artist