A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bert Ndoci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Robert Ndoci
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
  • Mosha:
  • 54 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Bert Ndoci është një këngëtar i njohur. Emri i tij eshte Robert Ndoci dhe eshte marre me muzike qysh ne moshe te vogel. Kur ishte 8 vjeç, zoteronte 3 vegla muzikore, ndersa aktualisht zoteron 6 vegla. Ka nisur zyrtarisht karrieren si kengetar ne vitin 2000 dhe jeton ne Santorini (Greqi) prej vitit 1992. Ne Santorini merret me pune dekorative dhe me muzike....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Thoma Mahilaj

Fred Delaj

Ferdinant Bjanku

Arjan Toci

Hajrulla Emini

Refet Asani

Fehmi Kastrati

Agron Maqellara

Alush Hamiti

Dardan Shkreli


Tags: Bert Ndoci, Robert Ndoci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019