Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  195
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Turqi 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Bertan Asllani është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Bertan Asllani lindi në Shkup ku edhe e përfundoi shkollën fillore dhe të mesme në Kolegjin Amerikan pasiqë për të ishte vendi i duhur ku kishte takuar edhe shumë nga shoqëria e tij. Muzikë ishte diçka që ai gjithmonë kishte dashur të angazhohej në të. Dëshira e tij për të qenë këngëtar, tekstshkrues, producent ishte diçka nga e cila kurrë nuk hoqi dorë. Dhe kështu kur ishte 11 vjeç ai këndoi për herë të parë me një grup Turk në vitin 1996. Më vo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Komente

29 🔥İmkansiz (2013)

Besa Besë

Akoma Te Du


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

9
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Berkan

Korab Shaqiri

Kristo Thano

Lindon Berisha

Kelly

Albatrit Muqiqi

Klejvis Saliaj

Mateus Frroku

Ergys Shahu

Erik Lloshi

Tags: Bertan Asllani, Bertani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet