Bertan Asllani

Bertan Asllani, Pjesë E Serialeve Turke

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[03-01-2013]
Bertan Asllani do të jetë pjesë e serialit "Muhteşem Yüzyıl" së bashku me të famshmit “Hyrem” dhe “Sulltan”.
Thashethemet i ka nxitur vetë këngëtari, i cili në Facebook ka postuar disa foto me personazhet në fjalë.

Sipas portaleve të Shqipërisë, këngëtari shumë shpejt do të paraqitet në serial me një rol.

Seriali “Sulltani i Madhërishëm” ka krijuar një famë marramendëse në vendin tonë, dhe pritet që në sezonin e ri të tij të na shfaqet edhe Bertani me rolin e tij, të cilin ende nuk e ka bërë publik.
 (Telegrafi)

Bertan Asllani, Pjesë E Serialeve Turke


Komente 3