Bertan Asllani

Bertani Pajtohet Me Tamarën

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[08-10-2013]
Këngëtarja Tamara Todevska përsëri është e dashuruar, ndërsa shpekulimet se përsëri janë pajtuar me këngëtarin dhe producentin Bertan Asllani, bën të ditur “Vecer”, transmeton Shqipmedia.

Nëpër çarshi po flitet se Tamara është pajtuar me ish të dashurin e saj dhe se ende ata e duan njëri tjetrin flet edhe një mikesha e tyre e afërt.

Padyshim se ata të dy duhen dhe se çdo takim i tyre përpos punës flasin edhe për ditët kur kanë qenë bashkë. Por ja, për fat të keq shumë gjëra janë kundër dashurisë së tyre dhe janë më të fuqishme se dëshira për të qenë bashkë. A janë bashkë, apo jo, nuk e di, por janë tepër të lumtur që shihen përsëri, thotë një shok i tyre i afërt për “Vecer”.
 (Shqipmedia)

Bertani Pajtohet Me Tamarën


Komente 0