Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Sa E Sa Herë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kjo rini e shkreta paska qen vetem per vujtje ndonse zemra ime po pelset nuk shkon me lutje nganjerher me vjen qe te bertas nga dashuria thua vall do jem i lumtur un se shkoj rinia
Ref:2x
sa e sa her sa e sa her e sa e sa her un ty te kam then te dua sa e sa her e sa e sa her por ti sme degjon mua ...

vitet ikin un po plakem moj hiq su knaqa ti mi morre krejt me rend dhe mu borxh mos te paqa nuk e di se si eshte me te dasht ti e dashur qdo her e ke pas ma let se un zemer plasur

ref :2x:sa e sa her sa e sa her e sa e sa her un ty te kam then te dua sa e sa her e sa e sa her por ti sme degjon mua ...

sa e sa her.......sa e sa her sa e sa her un te kam then te duaaa sa e sa her por ti sme degjon muaaa

sa e sa her e sa her sa her..


Ky tekst u dërgua nga erzaBertan Asllani
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Bertan Asllani
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Bertan Asllani


Bertan Asllani - Sa E Sa Herë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa E Sa Herë".
3. Video është e këngës "Sa E Sa Herë", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:


Komente 0