Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Vaj Vaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Per pak dashuri qe se gjej askund ne kete bote ooo
Se nga nje u beme dy dhe tash je me shume kokeforte ah ah ah
Per pak lumturi dhe nje grim buzeqeshje nga ty pres
Valle eshte cmenduri
Apo iluzion qe per ty vdes

ref 2x
Vaj vaj jeta eshte vaj pasi ste kam ooo
Qaj qaj une qe smundem me ty te jam

Per nje ledhatim qendrova kurre sma fale
Per nje perqafim do te fluturoja lart ne male
Per pak lumturi dhe nje grim buzeqeshje nga ty pres
Valle eshte cmenduri
Apo iluzion qe per ty vdes

ref. 5x
Vaj vaj jeta eshte vaj pasi ste kam ooooo
Qaj qaj une qe smundem me ty te jam

Ky tekst u dërgua nga  blerina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 12/10/2008


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:


Komente 0


Bertan Asllani - Vaj Vaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vaj Vaj".
3. Video është e këngës "Vaj Vaj", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.