Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Imkansiz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

Anlamsýz Tavrý Hallere,
O Tükenmeyen Serzeniþlere
Ýmkansýz ihtimallere
Ben Edemem Tahammül
Ne Gece Gündüz Aðlayanlara
Ne Öte Beri Savrulanlara
Ne Psikopata Baðlayanlara
Ben zeyemem Bu Böyle

Ref:

Önce Þöyle Bi Susman Lazým
Sonra Haddini de Bilmen Lazým
Yok Ki Gitmelerine itirazým
Ben Özünü Sözünü Bilenim Anla

Kendine Aynada Bakman Lazým
Senin Gibi Sevemeyen Neme Lazým
Ah O Gitmelerine itirazým
Öyle Çok .


Ky tekst u dërgua nga  nita   LeeyLaBertan Asllani
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/05/2011


Bertan Asllani - Imkansiz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Imkansiz".
3. Video është e këngës "Imkansiz", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:


Komente 2