Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Belki De Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  68

bakmadim gideli sormadým sebebi
niye konuþma þimdi deli deli
ellere dokunmak haram bana
baþka kalbe gittin gideli

onca yalanlar söylesen de bana
hep inanasý gelior
kalbimin sýzýsý
dinmeyeçek ama hep idare edior

belkide gülebiliriz
bakarsýn normale dönebiliriz
dilersen tüm hüzünleri unut
kader bu yüzyüze gelebiliriz

belkide gülebiliriz
bakarsýn normale dönebiliriz
dilersen yok bi çare bi umut
temelli aþka da küse biliriz


Ky tekst u dërgua nga Donaa   diLaraBertan Asllani
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/10/2013


Bertan Asllani - Belki De
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Belki De".
3. Video është e këngës "Belki De", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:


Komente 10