A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besa

Mbretëreshë ➡ Queen

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: ad13english


Mbretëreshë

Brenda meje je zjarr
ti ende ze vend brenda meje...

Mos thuaj me perket
Ne syte e tu s'ka jete
S'dua me te ndihem si marionete
Cdo gje do le pas vetem pluhuri do mbese
Ishe bota ime ti per mua 1 ne jete

Brenda meje zjarr se shuan asnje det
Ti e ndeze vete do bej shkrumb kete qytet
Vetem kete here fitoren s'do ta kesh
S'mund te thuash qe je mbret pa mbretereshe

Refren:
Ti the vetem ty t'kam
Ti the mbretereshe jam
Ne te dy ndricojme si nje drite ne mes te erresires
Por nuk te ze bese
Nuk te ze bese
Shpirti im s'te mjaftoi

Nese bota jote shembet
Une faj do te kem
Kohen do ta kthesh mua jo s'do me kesh
Thuaj lamtumire endrres qe ke shkel
Shuajte cdo shprese qe te dua dhe nje here

Brenda meje zjarr se shuan asnje det
Ti e ndeze vete do bej shkrumb kete qytet
Vetem kete here fitoren s'do ta kesh
S'mund te thuash qe je mbret pa mbretereshe

Refren:
Ti the vetem ty t'kam
Ti the mbretereshe jam
Ne te dy ndricojme si nje drite ne mes te erresires
Por nuk te ze bese
Nuk te ze bese
Shpirti im s'te mjaftoi


Queen

Don't say you're part of me.
You're just a shadow.
I don't want to feel like a doll.
I will leave everything only my ashes will stay.
You were my once in a lifetime prince.

Something is burning in my soul no ocean can resist.
You were the one playing with fire you will burn up this castle.
My victory is mine now.
You're not a King without a Queen.

Chorus:
You said i was the one,
you said i was the queen,
And we would make the stars shine .
I don't trust,i don't trust you.
My heart didn't desire you.

If the Whole World burns i will be the fault.
You will beg me to stay but i won't.
Say goodbye right now to me.
You had a lot of chances to love me again.

Something is burning in my soul no ocean can resist.
You were the one playing with fire you will burn up this castle.
My victory is mine now.
You're not a King without a Queen.


You said i was the one,
you said i was the queen,
And we would make the stars shine .
I don't trust,i don't trust you.
My heart didn't desire you.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019