Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa Kokëdhima

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  390
 • Vendlindja:
 • Fier 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Besa Kokëdhima është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Origjinën e ka nga Qeparoi i Himares, por eshte rritur në Fier dhe Tiranë ku dhe jeton. Besa dallohet për zërin e saj shumë të veçantë dhe interpretimin shumë emocional të këngëve. Qasja e saj pasionante në muzikë e bën atë një nga artistet më të dashur në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni. Ka studiuar përreth 3 vjet në Angli ku përfundoj gjimnazin. Në përfundim të tij u kthye ne Shqipëri dhe nisi projektin për realizimin e albumit e saj të parë. Vaz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Komente

15 🔥Ti Je Festa Ime (2014)

Besa Për Festat... (2013)

Evolution (2011)

Besa (2006)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (26)

23
13
6
9
5
12
10
7
6
6
11
5
12
13
5
8
6
14
3
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Orinda Huta

Rosela Gjylbegu

Samanta Karavella

Elvana Gjata

Anxhela Peristeri

Miriam Cani

Ronela Hajati

Anjeza Shahini

Mariza Ikonomi

Vesa Luma

Tags: Besa Kokëdhima, Besa, Besa Kokdhima, Besa Kokedhima


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet