Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Besa Joshëse Në Klipin E Ri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[04-06-2015]
Është ndër këngëtaret më të angazhuara të momentit, vazhdimisht sjellë në treg klipe dhe këngë të cilat janë jo vetëm komerciale por edhe me përmbatje.

Është kjo këngëtarja Besa Kokëdhima e cila shumë shpejt po pregaditet që pranë fansave të vijë me një projekt të ri mzuikor.

Fjala është për një këngë ritmike verore e cila po realizohet edhe me videoklip dhe do të lansohet shumë shpejt.

Besa ka publikuar një foto në rrjetet e saj sociale të shkëputur nga xhirimet e videoklipit, ku duket mjaft joshëse dhe e bukur.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet